WSPÓŁPRACA

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozrywki mobilnej a także zapewnianiu gotowych narzędzi służących reklamie czy przeprowadzaniu konkursów i loterii. Naszym Partnerom zapewniamy rozwiązania umożliwiające im wzbogacanie swojej oferty o konkursy z nagrodami, sondy, ankiety, zbieranie opinii od odbiorców. Udostępniamy również narzędzia do publikacji treści informacyjnych na nośnikach mobilnych.

Organizowanie loterii i konkursów

Na zlecenie naszych Klientów przygotowujemy wszelkie niezbędne dokumenty wymagane przy realizacji konkursów oraz loterii SMS, doradzamy i pomagamy w pozyskaniu niezbędnego zezwolenia (w przypadku loterii).

W przypadku loterii oferujemy:
 • przygotowanie konceptu loterii, dopasowanie go do grupy docelowej i budżetu Klienta,
 • pomoc w uzyskanie zezwolenia Izby Celnej na urządzenie loterii promocyjnej lub audioteksowej 
 • zakup nagród lub pośrednictwo w ich zakupie
 • doradztwo w kwestiach prawno-podatkowych
 • nadzór loterii promocyjnej lub audioteksowej przez osobę ze świadectwem zawodowym
 • gwarancję w wysokości budżetu nagród niezbędną przy loterii

Konkursy są prostsze w realizacji od strony formalno-prawnej, wystarczy tylko napisanie regulaminu, nie trzeba ubiegać się o dodatkowe zezwolenia, które są wymagane przy organizowaniu loterii.

Każdy serwis skierowany do użytkowników polskich sieci GSM wymaga akceptacji na jego realizację wydaną przez wszystkich operatorów GSM. Digital Alea dokonuje takiego zgłoszenia dla serwisów swoich Klientów, zachowując wymagany czas i formę, celem uzyskania zgody na realizację serwisu przez organizatora.


Na potrzeby konkursów, loterii czy innych akcji promocyjnych organizowanych przez naszych Klientów, w których przewidziane jest nagradzanie ich uczestników, możemy się podjąć zakupu lub pośrednictwa w zakupie nagród.
Umowa na organizację czy realizację akcji może przewidywać także kompleksową obsługę nagród:
 • doradztwo w zakresie rodzaju, liczby i wartości planowanych nagród,
 • przygotowanie bazy danych laureatów,
 • powiadomienie telefoniczne laureatów,
 • weryfikacja kuponów/dowodów zakupu,
 • magazynowanie nagród,
 • pakowanie i wysyłka nagród,
 • zapewnienie infolinii.

Platforma JustPush

Platforma Justpush to innowacyjne platforma RTB do precyzyjnego dotarcia z reklamą mobilną do Użytkowników, którzy mają zainstalowane aplikacje z modułem Justpush na swoim telefonie.

Klient korzysta ze specjalnego panelu WWW, w którym definiuje kampanię, zarządza aplikacjami oraz treściami reklamy oraz modyfikuje kampanię na bazie raportów online.

Jeśli szukasz nowego skutecznego kanału promocji, to Justpush jest idealnym narzędziem do pozyskania nowych Klientów wśród szerokiej bazy Użytkowników aplikacji w sieci Justpush. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji w szczególności przy promocji  własnej aplikacji lub strony mobile/WEB. Model ADVERTISER
Jeśli jesteś developerem i chciałbyś w swoich aplikacjach zacząć zarabiać, to Justpush zapewni dla Twoich aplikacji reklamodawców, co wprost przełoży się na przychody dla Twojej firmy. Model DEVELOPER
Jeśli masz aplikację  i potrzebujesz nowego kanału komunikacji z Użytkownikami, to Justpush może być dla Ciebie alternatywną platformą komunikacyjną, dzięki której  będziesz w kontakcie z Twoimi Kleintami. To pozwoli Ci również zachować kontrolę nad cyklem życia Twojej aplikacji. Model PARTNER

Justpush pozwala precyzyjnie określić bazę użytkowników według wielu różnych kryteriów np. modelu urządzenia, kraju, języka, wersji systemu, typu i tematyki pobranych aplikacji, rodzaju połączenia z Internetem (dane komórkowe lub WiFi).. .
Prosty interfejs aplikacji pozwala w prosty sposób zdefiniować akcję typu: Click2App, Click2web, Click2Market, Click2SMS, Click2Call

Więcej informacji na justpush.pl

Platforma mQube

mQube to platforma dostępna poprzez WWW dla Partnerów Digital Alea, pozwalająca im na samodzielne zarządzanie serwisami SMS:
 • tworzenie serwisów SMS o różnych mechanikach,
 • podgląd i edycja utworzonych serwisów,
 • podgląd statystyk i raportów (różne widoki raportowe),
 • generowanie listy numerów laureatów (w celu kontaktu).

Dzięki dostępowi do platformy mQube, Partnerzy Digital Alea mają możliwość uruchamiania i obsługi serwisów SMS w trybie online. Świadczymy również wsparcie helpline 24/7.
W trakcie logowania system weryfikuje uprawnienia użytkownika, ponieważ w ramach konta Partnera (np. wydawcy / organizatora serwisów) dostęp do platformy może mieć kilku użytkowników (np. wybranych pracowników wydawcy lub jego Klientów). Użytkownik może mieć różne role i uprawnienia. 
Za pośrednictwem platformy mQube uruchomiliśmy już bardzo wiele serwisów SMS o różnych mechanikach (od najprostszych konkursów na kreatywną odpowiedź po skomplikowane, szyte na miarę rozwiązania typu megaloteria). Platforma mQube z powodzeniem została udostępniona naszym Partnerom w Polsce oraz zagranicą. 
mQube posiada różne wersje językowe: m.in. polską, angielską, francuską, a na życzenie Klienta możemy przygotować kolejną wersję językową.
Platforma mQube zapewnia bardzo wysoką wydajność, zrealizowaliśmy za jej pośrednictwem np. akcję na poziomie ruchu ok. 300 000 wiadomości przychodzących / dziennie.

Gry i aplikacje

Tworzymy oprogramowanie dla urządzeń mobilnych na Android, iOS, Windows Phone. Wraz z rozwojem funkcjonalności urządzeń mobilnych zmieniła się i rozszerzyła nasz oferta produktowa. Projektujemy i wdrażamy aplikacje mobilne na tablety i telefony dostosowane do wymagań naszych Klientów. 
W naszym portfolio możemy pochwalić się  następującymi  rodzajami aplikacji: informacyjnymi, wizerunkowymi, edukacyjnymi, promocyjnymi, festiwalowymi, rozrywkowymi, grami free i freemium.

Multimedia

Elementy multimedialne na telefony komórkowe zwane najczęściej „content” lub „kontent” dostępne są na rynku praktycznie od momentu wprowadzenia na niego telefonów, które dawały możliwość zapisania w pamięci telefonu treści użytkownika.
Z oferowanego przez nas contentu część stanowi produkcja własna, większość jednak to starannie dobrane, wysokiej jakości elementy pozyskane od dostawców zewnętrznych. Dzięki dostawcom zewnętrznym, głównie zagranicznym możemy zaoferować naszym odbiorcom znacznie większe portfolio produktowe. Dbamy, by zawsze oferować naszym odbiorcom produkty najlepszej jakości, najbardziej aktualne i odpowiadające zapotrzebowaniom rynku.
Oferujemy kontent zarówno bezpośrednio Użytkownikom końcowym, jak też firmom, które chcą go oferować swoim klientom, np. w organizowanych przez siebie promocjach konsumenckich.